Smithfield House Hotel

Semak bilik dan kadar
Daftar masuk
Pilih Tarikh
Daftar keluar
Pilih Tarikh
Bilik dan Tetamu2 Tetamu, 1 bilik
Kami akan buka Booking.com pada tab baharu untuk perbandingan yang adil
Smithfield House Hotel

Gambaran keseluruhan

Wi-Fi disediakan di sini di kawasan awam.

Lokasi

Ia berjarak 150 km jauhnya dari Colesberg.

Bilik-bilik

Beberapa bilik menikmati pemandangan taman Bilik-bilik juga mempunyai bilik mandi peribadi.

Baik jika diketahui
Daftar masuk/Daftar keluar
dari 15:00-19:00
dari 05:00-09:00
Kemudahan
Parkir Peribadi mungkin di tapak secara percuma.
Internet tanpa wayar boleh didapati di kawasan awam secara percuma.
Maklumat lain
Haiwan peliharaan
Haiwan peliharaan dibenarkan atas permintaan.
Bahasa
Bahasa Inggeris, Bahasa Jerman, Bahasa Sepanyol, Bahasa Afrika
Kalendar harga
Semak ketersediaan dan harga untuk tarikh anda sekarang!

Bilik dan ketersediaan

Bilik kembar mewah
  • Saiz bilik:

    20 m²

  • Pilihan tempat tidur:
    1 Katil saiz Raja
  • Pancuran
  • Pemanasan
Bilik ratu
  • Saiz bilik:

    30 m²

  • Pilihan tempat tidur:
    2 Single beds
  • Pancuran
  • Pemanasan
Studio raja mewah
  • Saiz bilik:

    30 m²

  • Pilihan tempat tidur:
    1 Katil saiz Raja
  • Pancuran
  • Pemanasan

Kemudahan

Kemudahan utama

WiFi percuma

Wi-Fi percuma di kawasan awam

Tempat letak kenderaan percuma
Ruang Bagasi

Ruang bagasi

Bilik persalinan

Perkhidmatan 24-jam

Keselamatan 24-jam

Makanan/Minuman

Bar snek

Kedai kopi

Perkhidmatan ulang-alik

Pengangkutan ulang-alik lapangan terbang yang dibayar

Dobi
Kemudahan dapur

Pengering

Cerek elektrik

Sukan & Kecergasan

  • Melayari angin
  • Berkanu
  • Kembara
  • Menunggang kuda
  • Berbasikal
  • Padang golf
  • Memancing

Perkhidmatan

  • Pengangkutan ulang-alik lapangan terbang yang dibayar
  • Kemudahan haiwan peliharaan disediakan
  • Pengemasan
  • Dobi
  • Bantuan Lawatan / Tiket

Makan

  • Bar snek
  • Makan tengah hari yang dibungkus
  • Menu diet khas

Kanak-kanak

  • Perkhidmatan Menjaga Kanak-Kanak (Babysitting)
  • Permainan papan

Kemudahan untuk orang kurang upaya

  • Bilik mandi untuk orang kurang upaya

Spa & Santai

  • Hiburan langsung
  • Teres matahari
  • Kawasan taman

Ciri bilik

  • Pemanasan
  • Bilik kalis bunyi
  • Kawasan duduk
  • Teres
  • Perabot Taman
  • Kemudahan teh dan kopi
  • Kemudahan menyeterika

Bilik mandi

  • Kelengkapan peribadi percuma
  • Sinki

Penyediaan makanan sendiri

  • Cerek elektrik
  • Pengering

Media

  • Jam penggera AM/FM

Hiasan bilik

  • Lantai berkarpet
Tunjuk semua kemudahanSembunyikan kemudahan

Maklumat penting tentang Smithfield House Hotel

💵 Harga bilik terendah
📏 Jarak ke pusat 100 m

Lokasi

Alamat
Alamat telah disalin.
Smithfield House 307 Brand Street, Smithfield, Afrika Selatan, 9966
Paparan peta
Smithfield House 307 Brand Street, Smithfield, Afrika Selatan, 9966
  • Mercu tanda bandar
  • Berdekatan
  • Restoran
  • Hotel berhampiran
Dewan acara
UFO Research Institute
510 m
Excentrix Vintage Collectibles
510 m
Restoran
Buckley's Restaurant and Bar
830 m

Ulasan untuk Smithfield House Hotel

8.9 /10
Hebat
37 ulasan
Ulasan yang Disahkan  
Terokai pilihan terbaik melalui ulasan yang disahkan di laman web kami dan Booking.com.
Menginap di sana?
Kongsi pengalaman anda dengan kami.
Menulis ulasan

SOALAN LAZIM tentang Smithfield House

Berapakah yuran pembatalan yang dikenakan oleh Smithfield House Hotel?
Smithfield House Hotel ini membenarkan pembatalan percuma.
Pada pukul berapa saya boleh mendaftar keluar di Smithfield House Hotel?
Anda boleh mendaftar keluar dari Smithfield House Hotel hingga 09:00.
Berapa jauhkah Smithfield House Hotel terletak dari pusat bandar?
Pusat bandar berada 1 km jauhnya dari Smithfield House Hotel.
Bolehkah saya meninggalkan kereta saya di tempat letak kereta Smithfield House Hotel secara percuma?
Ya, Smithfield House Hotel menyediakannya secara percuma.
Apakah tempat menarik yang berdekatan dengan Smithfield House Hotel?
Dengan tinggal di Smithfield House Hotel, anda boleh melawat UFO Research Institute yang berada 850 meter dari hotel.
Adakah kakitangan di Smithfield House Hotel bertutur dalam bahasa asing?
Ya, kakitangan Smithfield House Hotel akan membantu anda dalam Bahasa Jerman, Bahasa Inggeris dan Bahasa Sepanyol.
Apa jenis-jenis bilik yang Smithfield House tawarkan?
Smithfield House menawarkan jenis bilik seperti Bilik mewah dan Studio raja mewah.
Semak bilik dan kadar
Daftar masuk
Pilih Tarikh
-
Daftar keluar
Pilih Tarikh
Bilik dan Tetamu2 Tetamu, 1 bilik